باکیتنی

داستان ما

مشاوره آنلاین پزشکی

باکیتنی یعنی نگران نباش!
یه راه متفاوت برای شروع حال خوب شما
میتونی بی واسطه ، راحت و سریع با پزشک در ارتباط باشی 


داستان از کجا شروع شد؟

من یه فیزیوتراپیستم که به همراه همکارانم مدتهاست کار درمان در منزل رو انجام میدیم و دغدغه بیمارها رو از نزدیک می بینیم. اولش تصمیم گرفتیم یه تیم ماهر رو واسه درمان در منزل آموزش بدیم و از طریق سایت بتونیم درمانگرها رو بر اساس تخصص، و بیمارها رو بر اساس نیازشون برای درمان در منزل معرفی کنیم و با اسم "باکیتنی" شهریور سال 97 بررسی های ما شروع شد.

باکیتنی در زبان محاوره ای شیرازی یعنی نگران نباش که مخفف همون عبارت "باکی بر شما نیست" هست.

بهمراه تیم همکاران علوم پزشکی، کارسایت باکیتنی شروع شد و تیم باکیتنی یا "باکی تیم" رو تشکیل دادیم. فراز و نشیب زیادی داشتیم و مسیر پیش رو واقعا مبهم بود.

هرچی جلوتر میرفتیم نیاز اساسی بیمارها معلوم میشد، نیاز اونها تماما به کیفیت درمان در منزل محدود نمیشد بلکه مشکل عمده ای که با بیماری شروع می شه، ابهام و سردرگمی و حجم زیادی از نگرانیه که روند درمان در منزل رو به چالش می کشید وهزینه های هنگفتی رو برای خانواده بیمار بوجود می آورد . به محض اینکه علائمی از بیماری رو حس میکردن، مجبور میشدن با هزار واسطه از بیمارستان و پرستار و دستیار پزشک سوالشون رو بپرسن تا نگرانیشون برطرف بشه و گاهی به علت عدم دسترسی بیمارها به پزشک، مشاوره های نابجایی از دوست و آشنا بدون داشتن تخصص دریافت میکنن که خودش میتونه عوارض دیگه ای رو براشون بوجود بیاره.

شرکت ما در خرداد 98 بطور رسمی با نام سیمرغ رایا سلامت (شماره ثبت:50480) ثبت شد و به همراه تیم‌مون تصمیم گرفتیم نیاز اصلی رو پوشش بدیم و کار مشاوره درمانی آنلاین رو بصورت متفاوت از زمستان 98 شروع کنیم. این بار اسم کارمون با مسیری که در پیش گرفته بودیم بیشتر همخوانی داشت.

باکیتنی....نگران نباش!

پیش از شیوع کرونا در ایران از بهمن 98 کار مشاوره رو بصورت آزمایشی در بستر شبکه های اجتماعی انجام میدادیم که بعد از شیوع کرونا این کار جدی تر پیگیری شد و تیم درمانی ما دو شیفت و گاهی سه شیفت علاوه بر حضور در بیمارستان و مبارزه با بیماری، بصورت آنلاین نیز در کنار بیماران بود و به مشکلات گسترده ای در سلامت عمومی جامعه رسیدیم. تمام خدماتمون رو بمدت 4 ماه رایگان ارائه میدادیم تا اینکه نیاز به ساماندهی بیشتر و سایت رو احساس کردیم و از خرداد 99 طراحی مجدد سایت شروع شد.

باکی تیم!

تیم ما قهرمانهایی هستند که در هر شرایطی اولویت رو به شما و خواسته هاتون میدن.

فیزیوتراپیست مهدی سلطانی (بنیانگذار و مدیرعامل)
پرستار احمدرضا زارعی (مدیر توسعه)
دکتر رهام برازجانی (مدیر حرفه ای خدمات)

 

هدف ما

هدف ما ارتقای سلامت عمومی جامعه، داشتن جامعه سالم تر و شاد تره که لحظه ای خستگی،  ما رو ازین مسیر جدا نخواهد کرد. خستگی ناپذیر بودن ما در مواجهه با مشکلات بیماری، بر هیچ کس پوشیده نیست و هرآنچه از توان علمی و تجربی مان مقدور باشه رو برای رسیدن به هدفمون وسط میگذاریم.

چشم انداز ما

توسعه راهکارهای نوآورانه در حوزه سلامت تا حدی که بتونی بدون اینکه از خونه یا محل کار بیرون بیای، درمان بشی.

میشه خیلی کمتر از اینکه فکرشو کنی هزینه کنی و میشه سریعتر و تخصصی تر از قبل درمان شد!

و خیلی اتفاق ها در کنار هم بیفته تا حس نکنی توی بیماری تنهایی، میخوایم همراه زندگیت باشیم و همه جوره بهمون اعتماد کنی!

به وقتش به توهم ثابت میکنیم که واقعا باکیت نیست!

 

خیلی دوستت داریم!

باکیتیم

ویدیو