bakitni

باکیتنی

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سامانه مشاوره پزشکی آنلاین باکیتنی

 

تلاش ما این است تا خدمات مشاوره ای را بصورت سریع و تخصصی دریافت نمایید و آگاهی و رعایت قوانین مربوط به سامانه جهت اطلاع از تعهدات طرفین لازم و قوانین آن بایستی اجرا شود.

ثبت نام و ورود شما به سامانه و استفاده از خدمات آن به منزله آگاهی و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏های سامانه باکیتنی است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید که کلیه قواعد تعریف شده در این سامانه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است که رعایت قوانین مربوط به کاربر نیز بایستی رعایت شود. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های این سامانه تغییراتی حاصل شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و و نسبت به این موضوع آگاهی دارید و توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قوانین مشاوره

باکیتنی رابطه میان پزشک و بیمار را به شکلی متفاوت، در دسترس تر و سریع تر ایجاد مینماید که با توجه به مشکلاتی که عنوان میشود برای پزشک ارسال میشود.

که در این گفتگو ها شما میتوانید از طریق ارسال متن و پیام صوتی و نیز ارسال مدارک پزشکی برای پزشک بهترین راهنمایی و مشاوره درمانی را دریافت نمایید.

پزشکان باکیتنی موظف هستند در کمتر از 7 ساعت اولین پاسخ را ارسال نمایند و تا بر طرف شدن ابهام شما و تشخیص پزشک گفتگوی شما باز است و در انتهای ویزیت میتوانید در نظرسنجی پزشک شرکت نمایید و به کیفیت هرچه بیشتر سامانه ما کمک کنید.

به خاطر داشته باشید که سایت باکیتنی بستری را جهت مشاوره و راهنمایی شما فراهم نموده تا از سردرگمی ، اتلاف وقت و انرژی شما  جلوگیری نماید بنابراین به هیچ عنوان جهت تشخیص بالینی، تجویز دارو و ویزیت نیست و اگر به تشخیص پزشک تجویز دارو و یا مواردی خارج از چارچوب مشاوره انجام شد مسئولیت آن بعهده پزشک است.

توجه داشته باشید که این سرویس های مشاوره ای به هیچ عنوان یک سرویس اورژانسی نیست و جهت خدمات اورژانسی می بایست با ۱۱۵ تماس بگیرید.

چنانچه پزشک در ساعت مقرر یعنی حداکثر تا ۱۰ ساعت، پاسخی برای شما ارسال ننماید، می توانید با ارسال درخواست برای پشتیبانی هزینه خود را دریافت نمایید.

توجه داشته باشید که از ساعت ۱۲نیمه شب تا 7صبح جز 7 ساعت پاسخ گویی محسوب نمیشود.

هرگونه بی احترامی به پزشکان برابر قانون ٬ پیگرد قانونی خواهد داشت و نیز ارائه خدمات به فرد خاطی متوقف خواهد شد.

جهت دریافت اطلاعات  کامل تر در زمینه فرآیندهای مشاوره به بخش سوالات متداول مراجعه نمایید.

تعریف کاربر

کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود چه بعنوان مراجع یا بیمار و چه بعنوان پزشک که در فرم ثبت نام درج کرده است، به هرگونه استفاده از خدمات باکیتنی اقدام کنند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏های اشتراکی ایمیل و یا خدمات باکیتنی استفاده می‏‌کنید و یا به باکیتنی ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که باکیتنی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

توجه داشته باشید که 1000940000 تنها شماره‌ای است که ما از طریق آن برای کاربران خود پیامک ارسال می‌کنیم. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان باکیتنی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام و هویت باکیتنی است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به آدرس bakitni[at]gmail.com اطلاع دهید تا از چنین سواستفاده هایی جلوگیری شود.

نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

باکیتنی ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد که این ها تحت کنترل باکیتنی نیستند و سامانه باکیتنی هیچگونه مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها و لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سامانه ما با هدف گسترش اطلاعات و ارتباطات و نیز با هدف حفظ حق معنوی مطالب این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها الزاما به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت باکیتنی باشد، خود برعهده خواهید داشت.

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت در بخش خانواده باکیتنی را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

۱- بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.

با این حال، باکیتنی هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی باکیتنی درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.

2- نقد کاربران باید همراه با رعایت حریم شخصی و حفظ حرمت پزشکان و جایگاه شخصی خودشان باشد.

3- برای ارسال نقد، لازم است کاربران تا حد ممکن از مبالغه و بزرگنمایی مزایا یا معایب خودداری کنند. در غیر اینصورت نقد مورد نظر تایید نخواهد شد.

4- نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد. بلکه به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.

5- جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها، لازم است نویسندگان نقد مطالب غیر ضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.

6- تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

7- کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.

8- تمام کاربران حق دارند نظرات خود را از بخش مراجعین باکیتنی و تماس با ما به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.

12- ثبت اطلاعات شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در متن نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.

13- لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.

محتوا

باکیتنی نهایت تلاش و دقت خود را صرف جمع آوری و نگارش مطالب و مفاهیم کاربردی در حوزه سلامت  و درمان می نماید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، باکیتنی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.